Advertisement

Ziyaretçi Sayacı - (01.04.2009)

Bugün167
Dün229
Bu Hafta396
Bu Ay5000
Genel Toplam363447

(C) Fliesenstadt

Ziyaretçiler

Anket

Derneğimize Üye Misiniz?
 
Web Sitemizi Beğendiniz Mi?
 
Ordu Vazife Malullerinin, Sosyal Güvenlik Kurumuna Dilekçe Vermeleri
Yazar zsevinc   

Image Sosyal Güvenlik Kurumundan 5434/45 Sayılı Kanuna göre ''Tatbikat, manevra, toplu hallerde intikal ve balık adam ile paraşüt durumlarında yaralanarak malul kalmış Ordu Vazife Malulü arkadaşlarımızdan daha önce tahsil durumla-rına göre derece - kademe ilerlemesi yapılma-mamış olanlar, SGK'ya dilekçe vermeleri durumunda, kendilerine de tahsil durumlarına göre maaşlarında Derece - Kademe ilerlemesi yapılacaktır. İlkokul mezunlarından diploma şartı aranmamaktadır.

Devamını oku...
 
Şehit Ailesi ve Malul Gazilerimizin Derece ve Kademe İlerlemeleri Güncellenmiştir.
Yazar zsevinc   

Image Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından Şehit Ailesi ile Malul Gazierimizin Derece ve Kademe ilerlemeleri güncellenmiştir. Tüm Üyelerimize önemle duyurulur. Maaş (Derece-Kademe) sorgulama e-devlet yoluyla ya da  https://esgm. sgk.gov.tr/Esgm/ adresinden yapabilirsiniz.

Devamını oku...
 
2012-2013 Eğitim ve Öğretim Yılında, SGK Tarafından Şehit ve Malul Gazi Çocuklarına Eğitim Yardımı
Yazar zsevinc   

Image Sosyal Güvenlik Kurumu'nun (SGK) Malul ve Şehitlerin eğitim ve öğretime devam eden çocuklarına yaptığı yardım miktarı belli oldu. Kurumdan yapılan açıklamada, 5434 sayılı Türkiye Cumhuriyeti Emekli Sandığı Kanunu'nun Ek 79. maddesi kapsamında bulunan Malul ve Şehitlerin eğitim ve öğretime devam eden çocuklarına, her yıl SGK tarafından ödenen eğitim-öğretim yardımının 2012-2013 dönemine

Devamını oku...
 
Vakıf Üniversitesi ile Yüksekokullarında Şehit ve Gazi Çocuklarına Burs Verilmesi
Yazar zsevinc   

Image Terörle Mücadele kapsamında Şehit veya Malul Gazi olan T.S.K. personeli (Er ve Erbaşlar dâhil) çocuklarına, Vakıf Üniversite ve Yüksek okullarında burs ve indirim uygulanacağı bildirilmiştir. Bu nedenle; öğrencilerin tercihlerini yapmadan önce, Vakıf Üniversite ve Yüksekokullarında burs ve indirim uygulama- larına ilişkin kesin ve güncel bilgileri mutlaka ‘’2012 ÖSYM Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzundan kontrol etmeleri ve üniversitelerin ilgili birimlerinden telefonla veya

Devamını oku...
 
Sağlık Uygulama Tebliğinde Yapılan Yeni Düzenleme
Yazar zsevinc   

Image 28 Temmuz 2012 tarihli 28367 Sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Sağlık Uygulama Tebliğinin 7.1 numaralı maddesinin on üçüncü maddenin fıkrası aşağıdaki şekilde yeniden düzenlenmiştir.  

Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 31 - 35 Toplam: 169

Site İçi Arama

© 2015 TÜRKİYE HARP MALÛLÜ GAZİLER, ŞEHİT DUL VE YETİMLERİ DERNEĞİ YALOVA ŞUBESİ
RESMİ WEB SİTESİDİR